Czy ślubne pończochy muszą być białe?

Przyszłe panny młode chciałyby w tym najważniejszym dniu w życiu wyglądać obłędnie. Nic zatem dziwnego, że na wiele miesięcy przed uroczystością kompletują swój strój. Niektóre zastanawiają się, czy wybrać białe pończochy ślubne, czy te w kolorze skóry. Mając na uwadze, że wiele z Was będzie miało problem z podjęciem odpowiedniej decyzji, dziś postaramy się rozwiać te wątpliwości.

Białe pończochy ślubne – czy tylko takie może założyć panna młoda?

Jedno, co jest pewne, że fakt, że w dniu ślubu wszystkie oczy będą zwrócone na parę młodą. Oznacza to, że nie może być wówczas mowy o tym, aby panna młoda miała niekompletny strój. Oznacza to, że decyzję o tym, czy wybrać białe pończochy ślubne do paska, czy takie same w kolorze beżowym, należy podjąć odpowiednio wcześniej.

Pończochy ślubne – liczy się elegancja

Bez względu na to, czy wybierzesz białe rajstopy, czy jasne pończochy ślubne, powinnaś pamiętać o tym, że w dniu ślubu musisz wyglądać niezwykle elegancko. Idealnie leżąca sukienka, dobrze dobrane buty – to wszystko pozwoli odwrócić uwagę od tego, jakie pończochy ślubne wybrałaś. Pamiętaj jednak, aby ślubne pończochy były zawsze w jasnym kolorze.

Ślubne pończochy – wielu uważa, że tylko białe!

Nie da się ukryć, że białe rajstopy są najczęściej wybieranymi, jeśli chodzi o dodatek do sukni ślubnej. Zaraz za nimi plasują się białe pończochy ślubne do paska. Coraz częściej panny młode decydują się na jasne pończochy, które nie są zupełnie białe. Mają odcienie szarości lub beżu, które doskonale komponują się z sukienkami, które nie są śnieżnobiałe.

Głęboki kolor idealny na noc poślubną

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wiele panien młodych wolałoby założyć czarne lub czerwone pończochy. Te jednak zupełnie nie pasują do delikatnej i subtelnej sukni ślubnej. Zostaw je zatem na upojną noc poślubną, a pod kreację załóż delikatniejsze fasony, które nie będą tak bardzo rzucać się w oczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *