Jeśli nie pończochy to co dla panny młodej? Podsuwamy alternatywy!

Choć panny młode najczęściej wybierają pończochy, istnieją sytuacje, w których nie można ich założyć. Co zatem wybrać, aby w tym dniu nadal czuć się zmysłowo i elegancko? Dziś postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Mamy nadzieję, że ten artykuł tchnie nowa nadzieję w panie, które nie lubią pończoch.

Istotne jest to, co znajduje się pod suknią ślubną

Choć to suknia ślubna rzuca się od razu w oczy, dla panny młodej powinno liczyć się to, co znajduje się pod nią. Właśnie od bielizny zależy to, czy będzie czuła się w dniu własnego ślubu dobrze, czy jednak coś będzie jej przeszkadzać.

Co zatem wybrać, aby nie czuć dyskomfortu? Jeśli pończochy nie wchodzą w grę, na co postawić? Podpowiadamy.

Białe rajstopy to dobry pomysł dla pań, które chcą skorygować sylwetkę

Choć większość panien młodych przed ślubem przechodzi na dietę, nie zawsze udaje im się zrzucić tyle kilogramów, aby były w 100% zadowolone. Co zatem zrobić, jeśli sukienka nie ma gorsetu, który mógłby skorygować niedoskonałości? Z pomocą przyjdą wówczas białe rajstopy ślubne, które można założyć zamiast pończoch. Zaokrąglone pośladki, płaski brzuch – każda panna młoda marzy, żeby tak wyglądać.

Białe podkolanówki alternatywą dla rajstop i pończoch

Inną alternatywą, która jest godna rozważenia są białe podkolanówki. Nie są to pończochy i rajstopy, ale rodzaj bielizny, który da pannie młodej pełną swobodę ruchów, a jednocześnie ochroni jej stopy przed bolesnymi otarciami. Dzięki temu bez żadnych problemów będzie mogła przetańczyć całą noc.

A może bez niczego?

Jeżeli nie pasują Ci nasze propozycje, a nie zamierzasz zakładać także rajstop, zastanów się, czy nie byłoby dobrze kupić sandały i nic nie ubierać pod sukienkę. Na takie rozwiązanie mogą postawić panny młode, które ślub biorą latem, kiedy temperatura jest wyższa niż 20 stopni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *