Kolorowe rajstopy – nie tylko dla dziewczynek!

Nie da się ukryć, iż kolorowe rajstopy są głównie przeznaczone dla małych dziewczynek. Czy jednak mama nie może założyć podobnego odcienia? Okazuje się, że może! Dziś chcemy udowodnić Wam, że dorosłe kobiety także mogą postawić na te jakże modne rajstopy i nadać swoim stylizacjom niebanalnego wyglądu. Jak je nosić? Podpowiadamy w poniższym tekście.

Modne rajstopy nie muszą być nudne

Nie da się ukryć, że większość kobiet wybiera klasyczne odcienie – czerni i beżu. Czy jednak modne rajstopy nie mogą być kolorowe? Udowodnimy Wam, że mogą. Choć czerń i beż pasują praktycznie do każdej stylizacji, kobieta powinna czasami postawić na odrobinę ekstrawagancji. Musicie jednak uważać, jak dobieracie kolorowe rajstopy, ponieważ niektóre mogą skrócić optycznie sylwetkę, a tego zapewne nie chciałaby żadna kobieta.

Kolorowe rajstopy – do czego nosić?

Kolorowe rajstopy bez obaw mogą nosić wysokie i szczupłe panie, ponieważ ten model optycznie skraca i pogrubia nogi. Należy również mieć na uwadze, że nie każdy kolor pasuje na daną okazję. Białe rajstopy, które kojarzą się z małymi, niewinnymi dziewczynkami są zarezerwowane na ślub. Inne kolory, takie jak szarości, czerwienie czy odcienie niebieskiego sprawdzą się na niezobowiązujących spotkaniach. Nie powinnyśmy ich natomiast zakładać do garsonki.

Dobierz odpowiednie ubrania

Nie da się ukryć, że kolorowe rajstopy trzeba zestawić z odpowiednimi ubraniami. Tylko wtedy całość będzie wyglądała dobrze. Wybierając ten model, warto zrezygnować z wielobarwnych ubrań, chyba, że będą idealnie współgrały z dołem. Jeżeli należysz do odważnych kobiet, możesz pokusić się o zestawienie żółtych rajstop z niebieską sukienką. Najważniejsze jednak jest to, aby wszystko było dobrane ze smakiem i zgodnie z naszym gustem.

Boho – do tej stylizacji pasują kolorowe rajstopy

Szukając odpowiednich ubrań, które będą pasowały do kolorowych rajstop, warto skupić się na boho. Tutaj doskonale wpasują się modne fasony, których grubość nie powinna przekraczać 60 DEN. Można je założyć do sukienek  za kostkę, które mają rozcięcie uwydatniające wspomniany dodatek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *