Podkolanówki – niezbędnik w damskiej garderobie

Jeszcze do niedawna żadna kobieta nie pomyślałaby, aby w sklepie nabyć podkolanówki damskie. Te bowiem kojarzą się ze skarpetami, które dziewczynki noszą do szkolnych mundurków. Innym zaś mogą przychodzić na myśl panie, które tańczą burleskę. Zarówno ci pierwsi, jak i ci drudzy mają trochę racji. Czy zatem należy zrezygnować z tego dodatku? Oczywiście, że nie. Dziś podpowiemy, jak nosić cienkie podkolanówki, aby stały się modnym dodatkiem do każdej stylizacji.

Czarne podkolanówki hitem modowych wybiegów

Przyglądając się projektantom, śmiało można stwierdzić, że grube podkolanówki królują na wybiegach. Od kilku sezonów są modnym dodatkiem, bez którego nie może obejść się wiele kobiet. Gruba przędza sprawia, że dają nie tylko ciepło, ale przede wszystkim nadają każdej stylizacji dziewczęcego charakteru.

Podkolanówki damskie – jak je nosić?

Jeśli nie chcesz, aby grube lub cienkie podkolanówki zepsuły Twoją stylizację, zastosuj się do podstawowych zasad ich noszenia. Pierwszą i najważniejszą zasadą jest fakt, że musisz mieć szczupłe nogi. Bez względu na to, czy wybierzesz czarne podkolanówki, czy charakterystyczne kabaretki, nie będą dobrze wyglądać, jeśli masz grube łydki.

Tylko dla kobiet o szczupłych nogach – czy aby na pewno?

To, co teraz napiszemy trochę kłóci się z tym, co przedstawiliśmy powyżej, jednak faktycznie tak jest. Panie o bardziej okrągłych kształtach również mogą założyć podkolanówki kabaretki i inne. Wystarczy, że zastosują specjalne triki. Muszą jednak pamiętać o tym, aby zrobić to tak, żeby nie skrócić optycznie sylwetki.

Tylko na określone okazje

Jeżeli zastanawiasz się, czy ciepłe podkolanówki damskie możesz założyć do biurowej stylizacji, odpowiedź brzmi – nie. Ten dodatek nie pasuje zazwyczaj do eleganckich sukienek czy garsonek. Możesz czasami spróbować zestawić je z podkolanówkami, ale wymaga to nie lada zmysłu estetycznego i odwagi. Musisz czuć się dobrze w tym, co wybrałaś. Jeśli nie będziesz pewna siebie, Twoi współpracownicy nie uwierzą, że był to trafny i zamierzony pomysł. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/podkolanowki/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *