Wybrać mgiełkę, czy rajstopy ciepłe, jak spodnie – na co postawić?

Każda kobieta kupuje rajstopy. Nie każda jednak zdaje sobie sprawę, że istnieją różne grubości tego elementu, dzięki czemu użytkowniczka może wybrać rajstopy idealnie dopasowane do jej potrzeb. Dziś chcemy trochę o tym opowiedzieć, abyście miały świadomość, że idealny wybór wspomnianego dodatku należy tylko do Was.

3 czy 300 DEN?

Chcąc wybrać rajstopy na lato, które będą delikatnie osłaniać nasze nogi, jednak nie będą widoczne gołym okiem, należy postawić na te najcięższe, których splot jest praktycznie niewidoczny. 3 DEN to grubość na którą powinna postawić każda elegancka kobieta, która zmuszona jest nosić rajstopy nawet w najbardziej upalne dni.

Jeśli natomiast lubicie zimą chodzić w spódnicach i sukienkach, nie musicie narzekać, że przemarzać. Rajstopy, których grubość wynosi 300 DEN z pewnością zapewnią Wam ciepło.

Jak ma się cena rajstop do ich jakości?

Szukając odpowiednich rozwiązań, warto pamiętać, że cienkie rajstopy mogą w każdej chwili ulec zniszczeniu. Wbrew powszechnej opinii, a także informacjom producentów – nie warto za nie płacić ogromnych sum pieniędzy. Te raczej warto wydać na grube rajstopy, które przydadzą nam się podczas mroźnych dni. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że produkt ten kupowany jest na długi czas.

Rozmiar ma znaczenie

Jeśli nie chcesz wydawać kroci na rajstopy, pamiętaj o tym, żeby kupować odpowiedni rozmiar. Dzięki temu nie będziesz musiała ich co chwilę podciągać, narażając je tym samym na rozdarcie. Co więcej, za małe rajstopy będą opadały, co oznacza, że krok możesz mieć tuż przy kolanach. Poczujesz się wówczas jak mała dziewczynka, która miała ten sam problem, kiedy chodziła do szkoły.

Strój i rajstopy muszą iść w jednej parze

Jeśli chcesz wyglądać obłędnie, będziesz musiała dobrać rajstopy w sposób, który pozwoli Ci wyglądać nienagannie. Jak to zrobić? Pamiętaj, że ciemne barwy wysmuklają i wydłużają nogi. Jeżeli jesteś niska, jednak do garsonki wybierzesz właśnie ciemne rajstopy i szpilki w podobnym kolorze, możesz mieć pewność, że zyskasz tym kilka centymetrów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *