Zimowe rajstopy dla prawdziwych zmarzluchów!

Wybierając rajstopy, panie nie myślą o tym, aby ubierać je zbyt często. Generalnie jest to zakup na jeden raz. Skąd takie przekonanie? Otóż rajstopy kojarzą nam się z cienkim produktem, którym przysłania się nogi podczas biznesowych spotkań. Dzięki temu kobieta wygląda niezwykle elegancko.

Zimową porą nie tylko spodnie

Kiedy robi się chłodniej, wiele pań wyjmuje z szafy niezastąpione spodnie, pod które nie zakłada się wspomnianego wyżej produktu. A co, jeśli zimową porą trzeba będzie założyć sukienkę? Wówczas przydadzą się ciepłe rajstopy, które osłonią nogi. Jakie wybrać? Tego dowiecie się z poniższego tekstu.

Ciepłe rajstopy – czyli jakie?

Kiedy chcesz wyglądać elegancko i zmysłowo, nie musisz zakładać spodni. Wybierz gustowną spódnicę lub sukienkę. W utrzymaniu odpowiedniej temperatury pomogą ci rajstopy 200 DEN, które są niezwykle ciepłe. Nowa technologia tworzenia tego produktu sprawiła, że nawet największe zmarzluchy nie odczują zimna zakładając wspomniany wyrób.

Rajstopy 50 DEN, a może rajstopy 60 DEN – jaka grubość będzie najlepsza?

Szukając odpowiedniej grubości rajstop, wiele kobiet gubi się w tych wszystkich oznaczeniach. Okazuje się jednak, że odnalezienie się w tym temacie nie jest takie trudne, jakby mogło się wydawać. Tak naprawdę to czy rajstopy będą miały grubość 200 DEN, 50 DEN, czy 60 DEN zależy od  splotu włókien, który decyduje o poziomie krycia produktu, a co za tym idzie, także dawanego kobiecie ciepła.

DEN – co oznacza ten skrót?

Wiele z Was zapewne zastanawia się, co oznacza skrót DEN, który można spotkać na opakowaniach rajstop. Jest to nic innego jak właśnie grubość splotu zastosowanego w danym produkcie. W sklepach można odnaleźć fasony, które mają zaledwie 6 DEN, jak również takie, które sięgają 300 DEN. Jakiej grubości rajstop potrzebujecie? Wybór zależy tylko od Was

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *